12 Haziran 2012 Salı

özledim :)

blogırlar blogdaşlar özledim le sizi :) kaç zamandır yazmıyorum yazamıyorum valla. oturup düşününce bana çok uzun gelen haftalar geçirdim. öncelikle tezimi bitirmenin hakkı gururunu yaşayan ben pek mutluyum tabi :) 100 almak da işin güzel yani :D ortalama konusunda talihsizlikler yaşayan ben 2.20 oratalamadan 3.10 yaparak kendimi bile ağlatcak pozisyona getirdim :) vay anasını dedim içimden ve eneeee diye evin içinde bağıra bağıra koştum tabi :D şimdi sırada kpss var tabi ona da asılıyorum. matematikten ne kadar uzak kaldığımı sayılar testini çözerim ben  yaaa dediğimde gördüm :) aman yarabbi o bölmeler çarpmalar flan ne kadar kötü öle :D nese gidiyo oda tıkır tıkır işte sevgilim sağolsun. deli gibi matematik çalıştırıyo beni  :) çalşırken de ağzıma sıçıyo o ayrı tabi :/

finallerimi bitirdim sonrasında sevgilimle ev arama telaşesine düştüm. ev ara ev bul eşya yerleştir falan derken kaç günlerdir kafam yorgun vücudum yorgun. tabi sevgilimin birlikte eve çıkalım diye tutturması da ayrı bi olay. aslında kafamdakini söylesem herşey güzel olucakmış ama bahane bulmak daha çok işime geldi. yok ev arkadaşlarımı satamam falan dedim hep ama iş kopma noktasına gelince söyleyiverdim. 3 ayda 5 kere bitirdikten sonra aynı eve çıkınca nası olucak ya biterse ben ne olucam dedim ve bunu mantıklı karşıladı deli sevgilim :) öyle de düşünüyodum hani. neyse artık ev telaşesi falan filan derken arada kpss arada ablamın eğitim için buraya gelmesi ve bi de daha önce bahsettiğim Y. adlı ex(!) aşkım... hepsi aynı anda olunca insan ister istemez 10 parçaya bölünebiliyo.  bütün bunların yanında herşeye yetişmek hem bedenen hem de ruhen beni sıktı açıkçası. Y. geldi geçen hafta ama ev taşıma telaşesinden yüzünü bile göremedim çocuğun. ha oturduk sohbet ettik baya bi ama işte ayıp da oldu ilgilenemeyince. bu arada tabi bişeyi farkettim Y. artık bana aynı hissi vermiyo. geçen sene deli gibi aşık olduğum çocuk artık o değil y ada ben değilim o kişi. bilmiyorum. yok ama yani tık yok artık. bunun beni bi bakıma mutlu etmesi de garip geldi açıkçası. kurtuldum mu diyeyim yoksa abartmışım mı diyeyim bilemedim ama kafamda bişeylerin bitmesi içimi biraz rahatlattı. neyse ya :)

ev taşıma telaşesine gelirsek, sevgilimin işe başlaması bütün ev işleriyle benim ilgilenmem, eşya taşımaktan hamala dönmem, gündüz evle gece de kalan enerjimle kpssyle ilgilenmem... allaaaah uyuduğum saatler bile sanki saniye gibi geliyo artık. 1 senede bu kadar yükü nası kaldırabildiğime bende şaşıyorum ama şikayet etsem de hala enerjim var onu anlamıyorum. artık memlekete gitmek ve sırtımı rahatça yaslayıp salak salak etrafa bakmak istiyorum. ben annemi özlediiiiim. kınam nerde ağlıcam ben :)

neyse bakalım blogırlar artık sevgilim dibimde olduğu için yazı konusunda söz vermiyim ama elimden geldiğince yazmaya devam edicem :) beni sizler yarattınız blogtoşlar :D

6 yorum:

İsveç'ten Sevgiler dedi ki...

ben gerizekaliyim. 2.99 ganoyu 2.44 yaptim. toplam 5 tane ders biraktim. onlisans kpss ye giricem ama hala elime kitap almadim. evet ben gerizekaliyim.
o degilde senide tebrik ederim; adamin dibisin :D

Gay Panda dedi ki...

yavrum gerizekalılıkla ne ilgisi var. sadece ilgini çekmiyodur. ben de bayıla bayıla çalışmıyom ama işte bişeylerin ucundan götürüyoz :) sen ilgini çekicek şeyleri ortadan kaldır bak nası kpssye bakıyosun gör ozmn :) bi de soru çözüp de doğru çıkınca nası şevke geliy insan var ya sorma :D sende adamın dibisin yavrum ve finalde bizimlesin :D

One Girl Two Boy dedi ki...

Anaaaa bir baktım pandiskom yazı yazmış hemencikte baktım ohooo ev isleri bitmiştir artık e hadi memleketine don sonrada yanımıza gel oleyssss :))

BiGay dedi ki...

sevgilinde alem yani.. bende ilk önce aynı eve çıktınız sandım ve inşallah bu hatayı yapmamıştır dedim.. sevgili olmak ile aynı evde yaşamak arasında çok fark var... ve sizin de daha vakte ihtiyacınız var.. çünkü kendinizi biraz çok yoruyordunuz son gördüğümde :)

ama iyi olur inşallah o günlerde gelir biz de evinize misafir oluruzz :)

Gay Panda dedi ki...

van görlüm :) bebeeem yazdım yazmasına da işte zar zor oldu artıkın. her detaya giremedim :D inş yavruuu inş valla izmire gelsem bi göbecikler atacam da işte burdan dışarı çıkamıyom bile bildiğin yatak sök tak komidin brleştir kapesese desen benle ilgilen diye gözümün içine bakarken gıpraşamıyom :D te allahım bi temmuz gelse de rahat etsek ;)

Gay Panda dedi ki...

bigayım :)) yavrum sevgiliyle alem mi ahanda valla bak kapesese cümlede anlam türkçe testi çözerkene yazıyom bunları :D aynı eve çıkmak mı yavrum naptın ya çok ciddi bi karar bu benim ne gözüm ne de götüm yemedi. tabi sevgilim için hava hoş tabe :D dediğin gibi daha vakit var yormadığımız zaman birbirimizi olduk demektir :D :P gel yavru aynı eve çıkarsak ilk yemeğe seni alıcam tabi ;) kap gel sevdiceğini :D